فراخوان – دنیا خانه من است – سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی سینمای تبعید: ۱۷-۲۳ نوامبر ۲۰۱۷ گوتنبرگ – سوئد

با سپاس از همراهان و یاران سالیان نه چندان کوتاه زمانه های پر شور و امید دوره های برگزاری جشنواره های سینمای تبعید – سوئد و با سپاس از سینماگران و تهیه کنندگان و به ویژه تماشاگران و علاقه مندان خستگی ناپذیر این جشنواره؛ جشنواره سینمای مقاومت، سینمای مبارز، سینمای نواندیش! حضور و همگامی شما در باروری این شاخه از سینمای ما، گواه پیوند جریان سینمای بالنده تبعید و تداوم حرکت پویای این جشنواره بوده است.

اینک با شادمانی به استقبال افق های تازه در سینمای تبعید می رویم و آغاز کار تدارک و برنامه ریزی برای برگزاری دوره جدید جشنواره را به آگاهی عموم، به خصوص سینما گران و تهیه کنندگان فیلم می رسانیم. دوره جدید جشنواره از تاریخ ۲۳-۱۷ نوامبر در شهر گوتنبرگ سوئد برگزار خواهد شد.

بدین وسیله از سینماگران و تهیه کنندگان فیلم دعوت به همکاری می نماییم تا آثار جدیدشان را برای نمایش در جشنواره ارسال نمایند. برای آگاهی از برنامه های نمایش فیلم ها، موضوع ها و تم های ویژه و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر، سینماگران و تهیه کنندگان می توانند به سامانه الکترونیکی جشنواره مراجعه کنند و با پست الکترونیکی تماس بگیرند.

در راستای  پربار شدن برنامه های جشنواره همچون دوره های پیشین؛ علاوه بر جلسه های نمایش فیلم، برنامه های جنبی و تکمیلی دیگری  نیز درحوزه های هنری و فرهنگی به اجرا گداشته خواهد شد. ازجمله نمایشگاه های هنری، اجرای موسیقی، سخنرانی، و…!

برای برنامه ریزی و اجرای این گونه برنامه ها، ازکارورزان فرهنگی و هنری دعوت به مشارکت می کنیم و از ایده ها و طرح های پیشنهادی آنان استقبال می کنیم. این دوستان می توانند درباره چگونه گی اجرای طرح هایشان با ما از طریق پست الکترونیکی جشنواره تماس بگیرند.

پست الکترونیکی جشنواره:info@exilefilmfestival.com       /     exile.filmfestival@usa.net  

سایت جشنواره :www.exilefilmfestival.com    جشنواره بین المللی سینمای تبعید – سوئد

Print Friendly, PDF & Email
Balatarin